ביצוע קיר דקורטיבי- עיצוב חוץ לשיפור החלל העירוני

אנחנו חולפים לאורך היום ליד קירות בתוך המרחב הציבורי. הם נמצאים שם, לרוב משמשים כלוח מודעות מזדמן או כלוח חשוף לכתיבת סיסמאות או ציור גרפיטי ספונטני. אנחנו לרוב לא מתייחסים אליהם והם לא נראים לנו רבי משמעות, אך למעשה המשטחים הדו ממדיים האלו שקיימים בכל מרחב ציבורי משפיעים באופן ישיר על המראה והאופי שלו.

קירות הבניינים הציבוריים והפרטיים, קיר מידע בגן הציבורי או ליד המרכז הקהילתי או כל קיר אחר שנמצא מול העיניים כשאנחנו חולפים במרכז המרחב הציבורי שלנו הוא דף חלק, מלא בהשראה, מקום שבו ניתן ליצוק עניין, מימדי תוכן ומרחב חדשים שבכוחם להפוך את המרחב הציבורי למיוחד, אישי יותר.

סטודיו שיגן עיצב וטיפח במהלך השנים קירות עירוניים במרכז העיר ועל גבי מבנים ייעודיים והפך אותם ליצירת אמנות שמתכתבת עם סיפור הקהילה והמקום.

טיפול מדויק ורגיש בכל קיר דקורטיבי שאנו מעצבים

סטודיו שיגן מקדיש מחשבה לכל פרויקט של ציור קיר דקורטיבי שאנחנו לוקחים תחת ידינו. בכל פעם מחדש אנחנו מקדישים זמן, מחקר, מחשבה ושיחה לבחירת עיצוב נכון ורלוונטי למקום שבו אנחנו יוצרים, לנושא המתחם או האזור ולמאפיינים של הקהילה והאנשים שמסביב.

ברחוב בגין שבעיר רחובות ייצרנו תבליטי מבנים היסטוריים המאפיינים את העיר והפכנו את הרחוב האפרורי והמאיים לנעים וצבעוני יותר. בגן המנהיגים שבראשון לציון עיצבנו קיר צבעוני ומואר המייצג את האומות שהצביעו בעד הקמת מדינת ישראל. על קירות "חצרות המנהיגים" אותן עיצבנו בגן מתנוססות גם דמויות המנהיגים, סיפור חייהם ותמצית פועלם, דיוקן כל אחד מהם שזור בדיוקנה של מדינת ישראל. במכללה למנהל עיצבנו קיר המהווה אנדרטה לנופלי המכללה למנהל- אלמנט חשוב של הנצחה וזיכרון.

כל קיר דקורטיבי נוצר לאחר מחשבה על רעיון, אך גם על חומרי גלם שונים ומשתנים, שיוצרים תלת מימדיות, תנועה ועניין רב. מקיר אפור ופשוט למקום שבו מסופר סיפור מקומי.

נשמח לעצב קיר במרחב הציבורי בעירכם ולהפוך אותו לפינה נעימה ומעניינת במסלול חייהם של תושבי העיר שעוברים וחולפים לידו יום אחר יום.